سوالی دارید؟ تماس بگیرید: ۰4135571698 (10 الی 22)

پرنس چارلز: فناوری بلاک‌چین یک پیشرفت جالب است

 
پرنس چارلز: فناوری بلاک‌چین یک پیشرفت جالب است

گرچه ممکن است فناوری بلاک‌چین در حال حاضر ایده‌ی بسیار محبوبی نباشد، اما توانسته قلب افرادی را به تسخیر خود درآورد که هیچ کس تصور آن را هم نمی‌کرد. پرنس چارلز(با نام کامل Charles Philip Arthur George) در پاسخ به این سوال که نظرش در رابطه با این تکنولوژی چیست، اعلام نموده که


میشا لدرمن(Misha Lederman) یکی از بنیانگذاران پلت‌فرم IAmDecentralized.org می‌گوید که «این به معنی آینده‌ی روشن برای تکنولوژی است زیرا خانواده‌ی سلطنتی بریتانیا یکی از محافظه‌کارترین نهاد‌های جهان است، در کل بدان معناست که گرچه این فناوری نوظهور بسیار محبوب نیست اما چیزهای خوبی در رابطه با آن وجود دارد».

اغلب افراد مهم جریان اصلی جهان بر ضد رمزارزها صحبت می‌کنند، اما اکثر آن‌ها گفته‌اند که در موارد بسیاری فناوری بلاک‌چین توانایی‌های بالقوه‌ برای استفاده دارد. همانطور که انتظار می‌رفت پرنس چالز نیز در رابطه با بیت‌کوین یا دیگر رمزارزها بازار صحبت نکرد.
در واقع، فناوری بلاک‌چین توانسته کاربرد‌های متعددی در صنایع مختلف جهان پیدا کند. با این حال اکثر این کاربرد‌های برای ارائه‌ی عملکرد مناسب به توکن‌های دیجیتال نیاز دارند. به عنوان مثال، پلت‌فرم پرداخت بلاک‌چینی ریپل(Ripple) تنها پرداخت‌ها و تراکنش‌های مالی بین‌المللی را تسهیل می‌بخشد. در این مورد از رمزارز ریپل(با نماد XRP) برای تامین نقدینگی و اجرایی شدن انتقال ارزش استفاده می‌شود.

با وجود چندین پتانسیل کاربردی بلاک‌چین، امید است که روزی این فناوری حتی در میان کسانی که رمزارزها را به عنوان یک ارز و یکی از کاربرد‌های آن قبول ندارند، به صورت جهانی پذیرفته شود.

به نظر شما فناوری بلاک‌چین می‌تواند با مزایای بی‌شماره که ارائه می‌کند، به محبوبیت جهانی دست یابد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.